Клей для керамічної плитки КС – 11

KC-11

Властивості

Морозостійкий, вологостійкий, добра адгезія до основи, економічний зручний у використанні, еластичний, екологічно чистий

Застосування

Клей для керамічної плитки КС-11 – клеюча суміш для кріплення керамічної плитки та інших оздоблювальних матеріалів (з водопоглинанням не менше 1%) на гігроскопічну основу, що не деформується (бетонна, цементна, цегляна, цементно-вапняна та ін.) Клеючу суміш можна використовувати, як будівельний розчин для попереднього вирівнювання основи. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Склад

Основне в’яжуче – цемент Мінеральні наповнювачі Спеціальні добавки (модифікатори)

Технічні характеристики

Зовнішній вигляд однорідна сипуча маса без сторонніх домішок Колір сірий з відтінком Вміст вологи не більше 0,5% Фракція 0-0,63 мм, не менше 97% Рівень рН >12 Пропорція змішування близько 0,16л води на 1кг суміші Термін придатності з моменту замішування не менше 60 хв. Адгезія до бетону не менше 0,8 МПа Водоутримуюча здатність не менше 95% Міцність на стиск не менше 10 МПа Температурний інтервал використання суміші від +5°С до +30°С, оптимальний від +10°С до +20°С Витрати приблизно від 2,0 до 5,0 кг/м2 в залежності від розмірів зубців і нерівностей основи Розшивка швів не раніше 48 годин Температура експлуатації затверділого розчину від -30°С до +70°С Терміни та умови зберігання 12 місяців з дати виготовлення в оригінальній упаковці при відносній вологості не більше 60% і температурі від 0°Сдо +30°С.

Приготування

Клей КС-11 змішати з чистою водою згідно пропорції, вказаної у технічних даних, до появи однорідної маси без грудок. Суміш необхідно залишити для „визрівання” на 5 хвилин і перемішати перед використанням. Розчин використати протягом 60 хвилин. У процесі приготування користуватись чистою тарою та інструментами.

Виконання робіт

Основа, на яку буде приклеюватись плитка, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, пил, залишки будівель- них розчинів, тощо). Поверхня повинна бути сухою і оброблена ґрунтовкою ЕС-7. Великі нерівності поверхні попередньо вирівняти, наприклад, цим же клеєм. Готовий клеючий розчин наноситься на основу металевим шпателем з квадратними зубцями відповідного розміру (рекомендуємо для плитки 10х10см – зубці висотою 4мм, для керамічної плитки 20х20см – 6мм, при розмірах плитки 30х30см – 8мм, але врахувати рельєф реверса плитки). Тільки в’язкопластичний стан клеючої маси здатний забезпечити добру адгезію. Плитка не потребує попереднього замочування. Не рекомендуємо класти плитку „на стик”. Мінімальна ширина шва повинна бути не менше 2мм. При виконанні робіт керуватись будівельними нормами, правилами та вимогами даної інструкції. Увага: невиконання даної інструкції, передозування води, та виконання робіт поза температурним інтервалом може призвести до погіршення фізико-механічних властивостей затверділого розчину.

Правила безпеки

В процесі обігу та при виконанні робіт з матеріалом необхідно дотримуватись правил з техніки безпеки, промсанітарії та санітарних норм при роботі з будівельними матеріалами. У зв’язку з підвищеним пилоутворенням захищати дихальні шляхи та очі. При додаванні води клеюча суміш, що має в складі цемент, дає лужне середовище. У випадку попадання розчинної суміші в очі, їх необхідно промити чистою водою або 1% розчином борної кислоти і звернутися за допомогою до лікаря. Невикористану суміш та брудну воду (після промивки тари та інструменту) утилізувати згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99, СанПіН 4360-88 Терміни та умови зберігання 12 місяців з дати виготовлення в оригінальній упаковці при відносній вологості не більше 60% і температурі від 0°С до +30°С Технічні характеристики приведенні для стандартних випробувань при температурі +20°С і відносній вологості 60% Пакування: паперові мішки по 20 кг. Виготовлено згідно ДСТУ Б В.2.7 – 126 : 2011 Група Ц.1.3К2.