Profline: Суміші для гідроізоляції

ГС-1

Суміш гідроізоляційна «ГідроCтоп» ГС – 1

Морозостійка
Вологостійка
Добра адгезія до основи
Високопластична
Паропроникна
Екологічно чиста

Застосування

Розчин гідроізоляційний „ГідроСтоп“ ГС-1 – суміш для гідроізоляції пористих несучих гідрофільних основ, що не деформуються (бетонна, цементна, цегляна, цементно-вапняна та ін.). Застосовується для фундаментів, басейнів, резервуарів, в тому числі для зберігання питної води.

ГС-2Суміш гідроізоляційна еластична «Гідроеласт» ГС – 2

Водостійка
Добра адгезія до основи
Еластична
Зручна у застосуванні
Паропроникна
Стійка до впливу сольової
та лужної корозії

Застосування
Суміш гідроізоляційна еластична «Гідроеласт» ГС-2 – готова двокомпонентна суміш для виконання зовнішніх та внутрішніх робіт на несучих гідрофільних вологостійких основах, що не деформуються (бетонна, цементно-піщана, цегляна, піщано-цементно-вапняна, штучне та природне каміння та інше за виключенням матеріалів на гіпсовій та глиняній основі); можуть знаходитися під дією напору води (в тому числі грунтових). Еластична суміш при товщині шару 2 мм сприймає деформації при ширині розкриття тріщин до 0,5 мм. Використовується при будівництві, реконструкції та ремонті басейнів, іригаційних
каналів та аналогічних гідротехнічних споруд; застосовується для зовнішньої та внутрішньої гідроізоляції стін будівль (в тому числі підвалів, тунелів тощо).