Profline: Суміші для облаштування підлоги

CH-2Стяжка наливна СН – 2 (5-50 мм)

Вологостійка
Висока адгезія до основи
Економічна
Добре розтікається
по поверхні
Висока зносостійкість
Екологічно чиста

Застосування
Стяжка самоналивна СН-2 – це суха суміш з модифікуючими добавками, поліпропіленовими волокнами, яка застосовується для вирівнювання гідрофільних несучих основ, стійких до деформацій. Вирівнюючий розчин дає гладку горизонтальну поверхню придатну для викладки підлог різноманітного роду (плитка керамічна, паркет, лінолеум та ін.). Застосовується для внутрішніх робіт.

ПР-1Суміш для підлоги самовирівнююча ПР – 1 (2-20 мм)

Вологостійка
Висока адгезія до основи
Економічна
Добре розтікається
по поверхні
Зручна у застосуванні
Екологічно чиста

Застосування
Самовирівнюючий розчин ПР-1 – суха суміш з модифікуючими добавками, яка застосовується для вирівнювання гідрофільних несучих основ, стійких до деформацій. Вирівнюючий розчин дає гладку горизонтальну поверхню, придатну для викладки підлог різноманітного роду (плитка керамічна, паркет, лінолеум, ламінат та ін.) Застосовується для внутрішніх робіт.

РС-3Суміш ремонтна швидкотвердіюча РС – 3

Не створює великих
внутрішніх напружень
при твердінні
Висока адгезія до основи
Високоміцна
Економічна
Зручна у застосуванні
Екологічно чиста

Застосування
Суміш ремонтна щвидкoтвepдіюча РС-3 – суміш для виконання термінового ремонту тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів на основах з бетону, цементно-піщаних розчинів, монолітних стяжок, ангідритових основах та основах з асфальтобетону; для ремонту сходових маршів, рамп; для ремонту поверхонь безшовних підлог з підігрівом, тощо. Можливе застосування для вирівнювання поверхонь вище вказаних основ на невеликих ділянках. Застосовується тільки для внутрішніх робіт. Товщина шару 1-100 мм.

СТ-1Стяжка для підлоги СТ – 1 (армована, 20-100 мм)

Морозостійка
Вологостійка
Тріщиностійка
Висока адгезія до основи
Довговічність

Застосування
Стяжка для підлоги СТ-1 – це суха суміш, яка застосовується для вирівнювання поверхонь основи підлог перед нанесенням різноманітних покриттів, в тому числі плаваючих стяжок. Ефективна для облаштування підлог з підігрівом. Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Товщина шару до 100 мм.

ПР-2Суміш для підлоги самовирівнююча ПР – 2 (3-30 мм)

Висока адгезія до основи
Швидкий набір міцності
(технологічний прохід через 8 годин)
Економічна
Добре розтікається по поверхні
Витримує навантаження від
крісел на роликах
Зручна у застосуванні
Екологічно чиста

Застосування
Самовирівнюючий розчин «ПР-2» – суха суміш, яка застосовується для вирівнювання гідрофільних несучих основ, стійких до деформацій (цементно-пісчаних, ангідритних і асфальтових основ) Вирівнюючий розчин дає гладку горизонтальну поверхню, придатну для викладки підлог різноманітного роду (плитка керамічна, паркет, лінолеум, ламінат та ін.). Використовується для внутрішніх сухих приміщень. Рекомендується для влаштування підлог з підігрівом.

Зміцнююче полімерцементне покриття для промислових підлог
ТОПІНГ КОРУНД «ТК-1»
Застосування
Зміцнююче полімер цементне покриття-топінг для промислових підлог ТК-1 – суха суміш з модифікуючими добавками та спеціального заповнювача фракціонованого корунду з твердістю 9 за шкалою Мооса. Суміш корундова ТК-1 застосовується для зміцнення верхнього шару свіжоукладеного бетону, при влаштуванні монолітних промислових підлог, усередині та зовні цивільних і промислових будівель (виробничих приміщеннях, гаражах, сховищах, ангарах, гідро-електростанціях, авіаційних ангарах, відкритих складських приміщеннях та ін.).
Гранулометричний склад заповнювача оптимізований для забезпечення високих механічних характеристик бетонної підлоги: міцності, ударо, зносостійкості, долговічності тощо.
Рекомендовано застосовувати для поверхонь, які експлуатуються при значних механічних навантаженнях.