Profline: Суміші для кладки блоків та їх облицювання

Мурувальна суміш “МР150”

Морозостійка
Високоміцна М150
Вологостійка
Має гарну адгезію до основи
Стійка до атмосферних чинників
Екологічно чиста

Застосування
Мурувальна суміш «МР150» – використовується для виконання кладки будівельних матеріалів: цегла, бутовий камінь, шлакоцементні блоки та аналогічні матеріали. Рекомендуеться використання для монтажу крупних бетонних блоків, панелей перекриття, стінових панелей тощо, ремонту великих заглибин та вирівнювання бетонних та аналогічних поверхонь. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

ШТ-3Штукатурка для ніздрюватих бетонів ШТ – 3 (3-30 мм)

Морозостійка ШТ-3
Вологостійка
Висока паропроникність
Має теплоізоляційні властивості
Економічна
Зручна у застосуванні
Екологічно чиста

Застосування
Суміш ШТ-3 призначена для оштукатурення основ із ніздрюватих бетонних блоків (пінобетону, газобетону) Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів на поверхні цих основ. Товщина шару за одне нанесення – від 3 до 30 мм. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

МП-2Клей для піноблоків МП-2

Попереджає утворення
“містків холоду”
Зменшує тепловтрати
Морозостійкий
Вологостійкий
Добра адгезія до основи
Економічний
Зручний у застосуванні

Застосування
Клей для піноблоків МП-2– суха будівельна суміш для виконання зовнішніх та внутрішніх кладочних робіт (монтажу піноблоків, газоблоків, силікатних блоків, виробів з легких бетонів та аналогічних матеріалів). Застосовується для улаштування теплоізоляційних блоків на бетонні та цегляні основи. Можливе використання для оштукатурення поверхонь пористих блоків всередині будівлі. За рахунок високої адгезії до основи забезпечує монолітність та високу міцність всієї конструкції.