Клей для керамічної плитки КС-10

KC-10

Властивості

Вологостійкий, добра адгезія до основи, економічний,  зручний у використанні, еластичний, екологічно чистий

Застосування

Клей для керамічної плитки КС-10 – клеюча суміш для кріплення керамічної плитки та інших оздоблювальних матеріалів на гігроскопічну основу, що не деформується (бетонна, цементна, цегляна, цементно-вапняна та ін.) Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Склад

Основне в’яжуче – цемент Мінеральні заповнювачі та наповнювачі Спеціальні добавки (модифікатори)

Технічні характеристики

Зовнішній вигляд однорідна сипуча маса без сторонніх домішок Колір сірий з відтінком Вміст вологи не більше 0,5% Фракція 0-0,63мм, не менше 97% Рівень рН >12 Пропорція змішування близько 0,16л води на 1кг суміші Термін придатності з моменту замішування не менше 60хв. Адгезія до бетону не менше 0,5 МПа Водоутримуюча здатність не менше 95% Міцність на стиск не менше 10МПа Температурний інтервал використання суміші від +5°С до+30°С, оптимальний від+10°С до+20°С Витрати приблизно від 2,0 до 5,0кг/м2 в залежності від розмірів зубців і нерівностей основи. Розшивка швів не раніше 48 годин. Температура експлуатації затверділого розчину від -30°С до +70°С Терміни та умови зберігання 12 місяців з дати виготовлення в оригінальній упаковці при відносній вологості не більше 60% і температурі від 0°Сдо +30°С.

Приготування

Клей КС-10 змішати з чистою водою згідно пропорції, вказаної у технічних даних, до появи однорідної маси без грудок. Суміш необхідно залишити для „визрівання” на 5 хвилин і перемішати перед використанням. Розчин використати протягом 60 хвилин. У про- цесі приготування користуватись чистою тарою та інструментами. Для придання морозостійкості, необхідно добавити у розчин пластифікатор Профлайн ЕС-30.

Виконання робіт

Основа, на яку буде приклеюватись плитка, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, пил, залишки буді- вельних розчинів, тощо). Поверхня повинна бути сухою і оброблена ґрунтовкою ЕС-7. Великі нерівності поверхні попередньо вирівняти, наприклад, цим же клеєм. Готовий клеючий розчин наноситься на основу металевим шпателем з квадратними зубцями відповідного розміру (рекомендуємо для плитки 10×10см – зубці висотою 4мм, для керамічної плитки 20х20см – 6мм, при розмірах плитки 30х30см – 8мм, але врахувати рельєф реверса плитки). Тільки в’язкопластичний стан клеючої маси здатний забезпечити добру адгезію. Плитка не потребує попе- реднього замочування. Не рекомендуємо класти плитку „на стик”. Мінімальна ширина шва повинна бути не менше 2мм. При виконанні робіт керуватись будівельними нормами, правилами та вимогами даної інструкції. Увага: невиконання даної інструкції, передозування води, та виконання робіт поза температурним інтервалом може призвести до погіршення фізико-механічних властивостей затверділого розчину.

Правила безпеки

В процесі обігу та при виконанні робіт з матеріалом необхідно дотримуватись правил з техніки безпеки, промсанітарії та санітарних норм при роботі з будівельними матеріалами. У зв’язку з підвищеним пилоутворенням захищати дихальні шляхи та очі. При додаванні води клеюча суміш, що має в складі цемент, дає лужне середовище. У випадку попадання розчинної суміші в очі, їх необхідно промити чистою водою або 1% розчином борної кислоти і звернутися за допомогою до лікаря. Невикористану суміш та брудну воду (після промивки тари та інструменту) утилізувати згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99, СанПіН 4360-88 Терміни та умови зберігання 12 місяців з дати виготовлення в оригінальній упаковці при відносній вологості не більше 60% і температурі від 0°С до +30°С Технічні характеристики приведенні для стандартних випробувань при температурі +20°С і відносній вологості 60% Пакування: паперові мішки по 25 кг. Виготовлено згідно ДСТУ Б В.2.7 – 126 : 2011 Група Ц.2.3К1.