Фарба грунт ГФ – 1

ГФ-1
Властивості

Готова до використання, закріплює поверхню основи, екологічно чиста, вологостійка, підвищує адгезію

Застосування

Фарба-грунт ГФ-1 – це готова до використання дисперсія, що застосовується для попередньої обробки основ з бетону, цементно-вапняних, цементно-піщаних, цегляних, гіпсових поверхонь та ін., на стінах і стелях, в середині та зовні будинків. У фасадних системах скріпленої теплоізоляції застосовується для підготовки проміжного шару перед виконанням робіт з нанесення декоративних штукатурок. Використовується для зміцнення основ та збільшення адгезії поверхонь, для консервації штукатурок фасадів на зимовий період.

Склад
Основне в’яжуче – акриловий сополімер Дисперсна фаза – вода Наповнювач – кварцевий пісок Спеціальні хімічні добавки

Технічні характеристики
Зовнішній вигляд однорідна рідина без сторонніх домішок
Колір молочно-білий з відтінком
Рівень рН 8,0±9,0
Густина близько 1,3 кг/дм3
Температура основи та ґрунтовки від +5°С до +30°С, оптимальний від +15°С до +20°С
Витрати від 0,2 до 0,5 л/м2
Термін висихання при 20°С та відносній вологості 60% близько 4 годин.
Термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення в оригінальній упаковці виробника.
Умови зберігання в сухому чистому місці, захищеному від прямих сонячних променів та аналогічних факторів, що діють на полімери та дисперсії, при температурі від +5°С до +30°С з відносною вологістю до 60%

Приготування
Перед використанням фарбу перемішати в тарі виробника до досягнення однорідності. У процесі приготування користуватись чистими інструментами.

Виконання робіт
Основа повинна бути сухою та без видимих руйнувань. Основа, на яку наноситься фарба-грунт ГФ-1, повинна бути очищена від послаблюючих адгезією речовин (масні плями, пил, залишки, будівельних розчинів, тощо). Неміцні, рихлі ділянки поверхні основи видалити механічним шляхом. Покриття із масляних та полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника. Фарба-грунт ГФ-1 необхідно наносити на основу за допомогою щітки, валика або пензля суцільним шаром запобігаючи утворенню зон із стоячою рідиною. Час висихання ГФ-1 залежить від температури навколишнього середовища та вологості. При нормальних кліматичних умовах (при температурі  +20°С і відносній вологості 60%) фарба-грунт висихає за 4 години. Після повного висихання фарба-грунт стійка до механічних навантажень.
Ґрунтування поверхонь слід виконувати при температурі від +5°С до +30°С. При виконанні робіт керуватись будівельними нормами, прави лами та вимогами даної інструкції.
Увага: невиконання даної інструкції та виконання робіт поза температурним інтервалом може призвести до погіршення фізико-механічихвластивостей ґрунтовки ГФ-1.

Правила безпеки
В процесі обігу та при виконанні робіт з матеріалом необхідно дотримуватись правил з техніки безпеки, промсанітарії та санітарних норм при роботі з будівельними матеріалами. Захищати дихальні шляхи, слизові оболонки та шкіру від попадання ґрунтовки. У випадку попадання ґрунтовки в очі або на слизову оболонку, їх необхідно промити чистою водою і звернутися за допомогою до лікаря. У випадку попадання  ґрунтовки на шкіру – шкіру промити милом та чистою водою. Невикористану ґрунтовку та брудну воду (після промивки тари та інструменту) утилізувати згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99, СанПіН4360-88

Терміни та умови зберігання
12 місяців з дати виготовлення в оригінальній упаковці при відносній вологості не більше 60% і температурі від 0°С до +30°С
Технічні характеристики приведенні для стандартних випробувань при температурі +20°С і відносній вологості 60%
Пакування: поліетиленові відра по 10 та 5 кг.
Виготовлено згідно з ДСТУ Б В.2.7 – 233 : 2010
Група ГФ -1. 1.П. АД.