Клей для монтажу піноблоків СБС-15

СБС-15Властивості
• Запобігає утворенню “містків холоду”
• Морозостійкий
• Вологостійкий
• Добра адгезія до основи
• Економічний
• Еластичний

Застосування
Клейовий розчин для монтажу піноблоків СБС-15 – суха будівельна суміш для виконання зовнішніх та внутрішніх кладочних робіт (монтажу піноблоків, газоблоків, силікатних блоків, виробів з легких бетонів, та аналогічних матеріалів). Містить спеціальні добавки для запобігання утворення «містків холоду». Можливе використання для оштукатурення поверхонь пористих блоків всередині будівлі. За рахунок високої адгезії до основи забезпечує монолітність та високу міцність всієї конструкції

Склад
Основне в’яжуче – цемент
Мінеральні наповнювачі
Спеціальні добавки(модифікатори)

Технічні характеристики
Зовнішній вигляд однорідна сипуча маса без сторонніх домішок
Колір сірий з відтінком
Вміст вологи не більше 0,5%
Фракція 0-1,25min(мм), не менше 97%
Пропорція змішування близько 0,20±0,05L(л) води на 1kg(кг) суміші в залежності від необхідної консистенції
Термін придатності з моменту замішування не менше 120min(хв).
Адгезія до бетону не менше 0,5MPa(МПа)
Міцність на стиск через 28 діб не менше 7,0MPa(МПа)
Температурний інтервал використання від +5°С до+30°С
оптимальний від+15°С до+20°С
Морозостійкість не менше F25
Витрати до 5,0 kg/m²(кг/м²)(при товщині швів 3mm(мм), та розмірах блоку 20×40×60cm(см))
Температура експлуатації затверділого розчину від -30°С до +70°С
Терміни та умови зберігання 12 місяців з дати виготовлення в оригінальній
упаковці при відносній вологості не більше 60% і температурі від 0°С до +30°С.
Технічні характеристики приведенні для стандартних випробувань при температурі 20°С і відносній вологості 60%

Приготування
Клейовий розчин для монтажу піноблоків СБС-15 змішати з чистою водою, відповідно до пропорції, вказаної у технічних даних, до появи однорідної маси без грудок. Суміш залишити для „визрівання” на 5min(хв). і перемішати перед використанням. Приготовлену суміш використати за 120min(хв). В процесі приготування користуватись чистою тарою та інструментами.

Виконання робіт
Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212-2016. Поверхні, на які викладається розчин, та поверхні будівельних виробів, повинні бути очищеними від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, порох, залишки будівельних розчинів, тощо).
При виконанні робіт готову будівельну суміш нанести кельмою на поверхню, що викладається, та розрівняти зубчастим шпателем. Зверху кладуть блок та легким постукуванням, за допомогою гумового молотка, по верхній та боковій поверхнях встановлюють його в проектне положення протягом 3хв. після укладання. Залишки розчину, що виступили, знімають. Величина зубців шпателя залежить від рівності поверхонь блоків і може змінюватися від 4 до 10 mm(мм).
Забороняється використовувати розчинну суміш, що втратила рухливість (випаровування води, часткове тужавіння, замерзання, тощо)
При виконанні робіт керуватись будівельними нормами, правилами та вимогами даної інструкції.
Увага: невиконання даної інструкції, передозування води, та виконання робіт поза температурним інтервалом може призвести до погіршення фізико-механічних властивостей затверділого розчину.
Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу,а також за його використання в цілях та умовах ,не передбачених інструкцією.

Правила безпеки
В процесі обігу та при виконанні робіт з матеріалом необхідно дотримуватись правил з техніки безпеки, промсанітарії та санітарних норм при роботі з будівельними матеріалами. У зв’язку з підвищеним пилоутворенням захищати дихальні шляхи та очі. При додаванні води клеюча суміш, що має в складі цемент, дає лужне середовище. У випадку попадання розчинної суміші в очі, їх необхідно промити чистою водою або 1% розчином борної кислоти і звернутися за допомогою до лікаря. Невикористану суміш та брудну воду (після промивки тари та інструменту) утилізувати згідно закону України.
Виготовлено згідно Група Ц.1.МР2 ДСТУ Б В.2.7-126:2011