Штукатурка акрилова декоративна «Короїд» ДК – 5

ДК-5
Власивості

Морозостійка, гідрофобна, еластична, добра адгезія до основи, економічна, зручна у застосуванні, атмосферостійка

Застосування
Штукатурка акрилова декоративна “Короїд” ДК-5 – суміш білого кольору для високоякісного тонкошарового декоративного оздоблення фасадів будинків з фактурою „короїд”. Розмір зерна 2,0мм. Використовується для зовнішнього та внутрішнього оздоблення.

Склад
Основне в’яжуче: акриловий сополімер Кварцові наповнювачі Спеціальні добавки (модифікатори)

Технічні характеристики
Колір білий
Блиск матовий
Густина близько 1,7 г/см3
Температура основи від +10°С до +25°С, але не нижче +5°С
Витрати приблизно 2,3 кг/м2
Стійкість до дії атмосферних опадів через 24 год
Терміни та умови зберігання 12 місяців з дати виготовлення в оригінальній упаковці
при відносній вологості не більше 60% і температурі від 0°С до +30°С

Приготування
Перед використанням штукатурку перемішати в тарі виробника до досягнення однорідності. У процесі приготування користуватись чистими інструментами.

Виконання робіт
Підготовка основи повинна відбуватися згідно СНиП 3,04,01-87 та ДБН В. 2.6-22-2001.
Основа, на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, пил, залишки будівельних розчинів, тощо). Перед нанесенням декоративної штукатурки поверхню необхідно вирівняти штукатуркою ШТ-2. Сильно поглинаючі поверхні повинні бути оброблені ґрунтовкою ЄС-7 та витримані не менше 5 годин. Поверхні обробляють фарбою-грунт ГФ-1 витримують не менше 2 годин. Короїд необхідно наносити рівномірно на основу металевим шпателем або пластиковою теркою під кутом 60° до поверхні. Шар шту катурки наноситься не більше 2мм (розмір зерна штукатурки). Після нанесення штукатурки, в момент початкового тужавіння (5-10хв), коли розчин перестає прилипати до інструменту, необхідно за допомогою пластикової терки почати формування фактури. В залежності від часу, інтенсивності та напрямку руху терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові та перехресні борозни.
Виконувати роботи на одній поверхні слід безперервно, дотримуючись правил нанесення розчинів „мокре на мокре”. У випадку перерви в роботі необхідно приклеїти малярну стрічку вздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести штукатурку з заходом на стрічку та надати бажану фактуру. Після чого стрічку одразу прибрати з залишками свіжої штукатурки. Затверділий розчин можна прибрати лише механічним шляхом. Забороняється наносити штукатурку під прямим сонячним промінням.
Тонувати дозволяється барвником на водяній основі у кількості не більше 10% від об’єму однієї упаковки.
Увага: невиконання даної інструкції, розбавлення водою та виконання робіт поза температурним інтервалом може призвести до погіршення фізико-механічних властивостей затверділого розчину.
Для забезпечення рівномірності кольору при роботі на однорідних і великих поверхнях потрібно використовувати матеріали однієї партії, вказаної на упаковці. Не змішувати штукатурку з іншими матеріалами (фарби, штукатурки т.д.)
При виконанні робіт керуватись будівельними нормами, правилами та вимогами даної інструкції.

Правила безпеки
В процесі обігу та при виконанні робіт з матеріалом необхідно дотримуватись правил з техніки безпеки, промсанітарії та санітарних норм прироботі з будівельними матеріалами. Захищати дихальні шляхи та очі. Невикористану суміш та брудну воду (після промивки тари та інструменту) утилізувати згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99,СанПіН4360-88

Терміни та умови зберігання
12 місяців з дати виготовлення в оригінальній упаковці при відносній вологості не більше 60% і температурі від 0°С до +30°С
Технічні характеристики приведенні для стандартних випробувань при температурі +20°С і відносній вологості 60%
Пакування: полієтиленові відра по 25 кг.
Штукатурка акрилова декоративна “Короїд” ДК-5 виготовлена згідно ТУ У 24.3-33498548-001:2005