Декоративна штукатурка “Бароїд” ДК-45

Декоративна штукатурка “Бароїд” ДК-45Декоративна штукатурка “Бароїд” ДК-45

Застосування
Декоративна штукатурка “Бароїд” ДК-45 – суміш білого кольору для високоякісного тонкошарового декоративного оздоблення фасадів будинків з метою отримання фактури.  Можливо застосовувати в середині приміщень. Розмір зерна 2,5÷3,0 мм.

Властивості

Негорюча, морозостійка, вологостійка, має добру адгезію до основи, економічна, легко наноситься на оздоблювану поверхню, атмосферостійка, паропроникна

Склад
Основне в’яжуче: білий цемент
Кварцеві наповнювачі
Спеціальні добавки(модифікатори)

Приготування
Суху суміш «Бароїд» ДК-45 змішати з чистою водою відповідно до пропорції, вказаної у технічних даних, до однорідної маси. Розчин необхідно залишити для „визрівання” на 5 хвилин і перемішати перед використанням. Розчин використати на протязі 60 хвилин. У процесі приготування користуватись чистою тарою та інструментами.

Виконання робіт
Основа, на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, пил, залишки будівельних розчинів, тощо). Суміш «Бароїд» ДК-45 може наноситись на попередньо вирівняну поверхню штукатурним розчином «ШТ-2». Перед нанесенням декоративної штукатурки поверхню необхідно обробити ґрунтовкою «ЄС-7» або фарбою-ґрунт «ФГ-142». Сильно поглинаючі поверхні повинні бути оброблені ґрунтовкою «ЄС-7»  два рази, та витримані не менше 5 годин. При влаштуванні системи утеплення фасадів розчин «ДК-45» наноситься на поверхню, яка попередньо була вирівняна клейовим розчином «ЗК-5» або  «ЗК-7». Декоративну штукатурку  «ДК-45» наносять на основу металічним шпателем або теркою шаром, який відповідає розміру зерна, після цього круговими рухами за допомогою пластмасової терки придають поверхні бажаної фактури.
Роботи слід виконувати неперервно, дотримуючись правил нанесення розчинів „мокре на мокре”. У випадку перерви в роботі необхідно приклеїти малярну стрічку вздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести штукатурку з заходом на стрічку та надати бажану фактуру. Після чого стрічку одразу прибрати з залишками свіжої штукатурки. Затверділий розчин можна прибрати лише механічним шляхом.
Увага: невиконання даної інструкції, передозування води та виконання робіт поза температурним інтервалом може призвести до погіршення фізико-механічних властивостей затверділого розчину.
При виконанні робіт керуватись будівельними нормами, правилами та вимогами даної інструкції.

Технічні данні
Зовнішній вигляд           однорідна сипуча маса  без сторонніх домішок
Колір                                білий з відтінком
Вміст вологи                  не більше 0,5%
Фракція                           не більше 3,0 мм
Рівень рН                         >12
Пропорція змішування близько 0,21-0,25 л на 1кг суміші
Термін придатності    не менше 60хв  з моменту замішування
Адгезія до бетону          не менше 0,5 МПа
Товщина шару               2,5÷3,0 мм
Температурний інтервал
використання                від +5°С до +30°С, оптимальний від +15°С до  +20°С
Витрати                        приблизно 2,9 кг/м2
Час твердіння розчину мін. 24 годин
Морозостійкість           не менше F50
Температура експлуатації
затверділого розчину     від-30°С до +85°С
Терміни та умови зберігання  12 місяців з дати виготовлення в оригінальній упаковці при відносній
вологості  не більше 60% і температурі від 0°Сдо +30°С
Технічні характеристики приведенні для стандартних випробувань при температурі +20°С і відносній вологості 60%
Правила  безпеки
В процесі обігу та при виконанні робіт з матеріалом необхідно дотримуватись правил з техніки безпеки, промсанітарії та санітарних норм при роботі з будівельними матеріалами. У в’язку з підвищеним пилоутворенням захищати дихальні шляхи та очі. При додаванні води штукатурка, що має в складі цемент, дає лужне середовище. У випадку попадання розчинної суміші в очі, їх необхідно промити чистою водою або 1% розчином борної кислоти і звернутися за допомогою до лікаря. Невикористану суміш та брудну воду (після промивки тари та інструменту) утилізувати згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99,СанПіН4360-88
Пакування: паперові мішки по 25кг.
Виготовлено згідно ДСТУ Б В.2.7-126:2011
Група Ц.1.ШТ4